Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Vyhledávání v atlasu

Vyhledávání v druzích:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Apistogramma parva (S)
Corydoras episcopi (S)
Hemihaplochromis multicolor (S)
Microgeophagus altispinosus (S)
Nandopsis managuense (S)
Pelmatochromis camerunensis (S)
Pseudocrenilabrus multicolor (S)
Symphysodon discus willischwartzi (S)
Acantharus desjardinii (S)
Acanthicus adonis
Acanthophacelus guppii (S)
Acanthophacelus reticulatus (S)
Acanthurus carinatus (S)
Acanthurus sohal
Acanthurus triostegus
Acara coeruleopunctata (S)
Acara crassa (S)
Acara dorsiger (S)
Acara maronii (S)
Acoura cinerea (S)
Aeoliscus strigatus
Aequidens coeruleopunctatus (S)
Aequidens dorsiger (S)
Aequidens dorsigera (S)
Aequidens flavilabris (S)
Aequidens maronii (S)
Alestopetersius interruptus (S)
Alloophorus robustus
Altolamprologus calvus
Ambystoma mexicanum
Amphisile strigata (S)
Ancistrus cf.cirrhosus
Ancistrus claro LDA8
Ancistrus leucostictus
Ancistrus ranunculus
Ancistrus sp. (S)
Ancistrus sp. "Rio Paraguay"
Ancistrus sp. L107
Ancistrus sp. L180
Ancistrus sp. L181
Ancistrus sp. L182
Ancistrus sp. L255
Ancistrus sp. L309
Ancistrus sp. L34 (S)
Ancistrus sp. Rio Tocantins
Andinoacara coeruleopunctatus
Anthias anthias
Anthias sacer (S)
Aphyocypris pooni (S)
Aphyosemion amsingki (S)
Aphyosemion arnoldi (S)
Aphyosemion bivittatum (S)
Aphyosemion filamentosum (S)
Aphyosemion gardneri (S)
Aphyosemion gardneri nigerianum (S)
Aphyosemion gardneri obuduense (S)
Aphyosemion nigerianum (S)
Aphyosemion nigerianum meridionale (S)
Aphyosemion ruwenzori (S)
Aphyosemion volcanum (S)
Apistogramma aequipinnis (S)
Apistogramma agassizi (S)
Apistogramma agassizii
Apistogramma borellii
Apistogramma cacatuoides
Apistogramma panduro
Apistogramma parva (S)
Apistogramma ramirezi (S)
Apistogramma reitzigi (S)
Apistogramma trifasciata
Apistogramma viejita
Apistogramma weisei (S)
Apogon nematopterus (S)
Apostogramma sp. "Pandurini" (S)
Archocentrus multispinosus
Archocentrus panamensis (S)
Archocentrus sajica (S)
Archocentrus spilurum (S)
Archocentrus spilurus (S)
Arothron aerostaticus (S)
Arothron alboreticulatus (S)
Arothron stellatus
Aspisurus sohar (S)
Astronotus dorsigera (S)
Astronotus friedrichsthalii (S)
Astronotus urophthalmus (S)
Atya armata (S)
Atya bisulcata (S)
Atya lineolata (S)
Atya moluccensi (S)
Atyopsis moluccensis
Austrolebias nigripinnis
Aylopon canariensis (S)
Balistes assasi (S)
Balitora lineolata (S)
Barbus pentazona (S)
Barbus pentazona pentazona (S)
Barbus tetrazona (S)
Barbus tetrazona tetrazona (S)
Barbus titteya (S)
Barilius rerio (S)
Baryancistrus sp. L018
Baryancistrus sp. L085 (S)
Baryancistrus sp. L142 (S)
Baryancistrus sp. L177
Baryancistrus sp. LDA33
Belontia hasselti
Benthochromis tricoti
Betta albimarginata
Betta dimidiata
Betta enisae
Betta imbellis
Betta rubra (S)
Betta simplex
Betta sp. "Krabi" (S)
Betta splendens (S)
Biotodoma agassizii (S)
Biotodoma trifasciatus (S)
Boraras merah
Botia helodes (S)
Botia horae (S)
Botia kubotai
Botia lohachata
Botia macracantha (S)
Botia macracanthus (S)
Botia morleti (S)
Botia sidthimunki (S)
Botia sidthimunkii (S)
Botia striata
Botia striata kolhapurensis (S)
Brachydanio frankei (S)
Brachydanio rerio (S)
Callichthys aeneus (S)
Callichthys paleatus (S)
Cambarellus patzcuarensis
Capoeta pentazona (S)
Capoeta tetrazona (S)
Capoeta titteya (S)
Caquetaia umbrifera
Caquetaia umbriferum (S)
Carcharhinus melanopterus
Caridina cantonensis
Caridina davidi (S)
Caridina gracilirostris
Caridina japonica (S)
Caridina multidentata
Caridina serratirostris (S)
Celestichthys margaritatus (S)
Centropyge flavissimus
Cephalopholis miniata
Chaetodon argenteus (S)
Chaetodon chinensis (S)
Chaetodon ciliaris (S)
Chaetodon collare
Chaetodon sohal (S)
Chaetodon sohar (S)
Chaetodon triostegus (S)
Chaetostomus leucostictus (S)
Cheirodon axelrodi (S)
Chelmon rostratus
Chelonodon stellaris (S)
Choetodon sohab (S)
Chromaphyosemion volcanum
Chromichthys elongatus (S)
Chromis aurata (S)
Chromis auratus (S)
Chromis buttikoferi (S)
Chromis caerulea (S)
Chromis dumerilii (S)
Chromis mossambicus (S)
Chromis multicolor (S)
Chromis natalensis (S)
Chromis niloticus (S)
Chromis niloticus var. mossambicus (S)
Chromis viridis
Chromis vorax (S)
Chromobotia macracanthus
Chromys appendiculata (S)
Chromys fasciata (S)
Chrysiptera cyanea
Chrysiptera parasema
Cichla atabapensis (S)
Cichla temensis
Cichla tucunare (S)
Cichla unitaeniatus (S)
Cichlasoma argentea (S)
Cichlasoma argenteum (S)
Cichlasoma balteatum (S)
Cichlasoma bifasciatum (S)
Cichlasoma biocellatum (S)
Cichlasoma bocourti
Cichlasoma carpintis (S)
Cichlasoma crassum (S)
Cichlasoma cutteri (S)
Cichlasoma cyanoguttatum (S)
Cichlasoma dovii (S)
Cichlasoma ellioti (S)
Cichlasoma festae
Cichlasoma friedrichsthalii (S)
Cichlasoma globosum (S)
Cichlasoma hedricki (S)
Cichlasoma hellabruni (S)
Cichlasoma hellabrunni (S)
Cichlasoma hicklingi (S)
Cichlasoma hyorhynchum (S)
Cichlasoma immaculatum (S)
Cichlasoma laurae (S)
Cichlasoma loisellei (S)
Cichlasoma maculicauda (S)
Cichlasoma maculicaudum (S)
Cichlasoma managuense (S)
Cichlasoma manana (S)
Cichlasoma meeki (S)
Cichlasoma motaguense (S)
Cichlasoma multifasciatum (S)
Cichlasoma nicaraguense (S)
Cichlasoma nigritum (S)
Cichlasoma panamense (S)
Cichlasoma pavonaceum (S)
Cichlasoma sajica (S)
Cichlasoma severum perpunctatum (S)
Cichlasoma spilotum (S)
Cichlasoma spilurum (S)
Cichlasoma synspilum (S)
Cichlasoma tamasopoensis (S)
Cichlasoma temporale (S)
Cichlasoma trimaculatum
Cichlasoma umbriferum (S)
Cichlasoma urophthalmus
Cichlasoma urophthalmus trispilum (S)
Cichlaurus hicklingi (S)
Cichlosoma biocellatum (S)
Cichlosoma laurae (S)
Cichlosoma maculicauda (S)
Cleithracara maroni (S)
Cleithracara maronii
Cobites cinerea (S)
Cobitis corica (S)
Cobitis macracanthus (S)
Colisa fasciata (S)
Colisa fasciatus (S)
Colisa lalia (S)
Colisa lalius (S)
Colisa ponticeriana (S)
Colisa unicolor (S)
Colisa vulgaris (S)
Colisha fasciatus (S)
Copadichromis borleyi
Copeina arnoldi (S)
Copella arnoldi
Copora nicaraguensis (S)
Corydoras aeheus (S)
Corydoras aenaeus (S)
Corydoras aeneus
Corydoras delphax
Corydoras dubius (S)
Corydoras macrosteus (S)
Corydoras maculatus (S)
Corydoras marmoratus (S)
Corydoras microcephalus (S)
Corydoras microps (S)
Corydoras paleatus
Corydoras panda
Corydoras sterbai
Corydoras trilineatus
Corydoras venezuelanus (S)
Crenicara altispinosa (S)
Cromis mossambicus (S)
Cryptoheros panamensis
Cryptoheros sajica
Cryptoheros spilurus
Ctenochaetus strigosus
Ctenodon ruppelii (S)
Ctenops pumilus (S)
Cyathopharynx foai
Cychla flavomaculata (S)
Cychla trifasciata (S)
Cynolebias elegans (S)
Cynolebias nigripinnis (S)
Cynolebias nigripinnis nigripinnis (S)
Cynolebias whitei (S)
Cyprichromis leptosoma
Cyprinus chapalio (S)
Cyprinus rerio (S)
Cyprinus sericeus (S)
Cyrtocara ahli (S)
Cyrtocara borleyi (S)
Cyrtocara maculimanus (S)
Cyrtocara pardalis (S)
Cyrtocara polystigma (S)
Danio frankei (S)
Danio lineatus (S)
Danio margaritatus
Danio rerio
Dekeyseria sp. L52
Diodon asper (S)
Ecsenius midas
Ectodus foae (S)
Ectodus longianalis (S)
Ectodus melanogenys (S)
Enantiopus longianalis (S)
Enantiopus melanogenis (S)
Enantiopus melanogenys (S)
Enchelycore favagineus (S)
Enneacampus ansorgii
Epinephelus flavocaeruleus
Fundulopanchax filamentosus
Fundulopanchax gardneri (S)
Fundulopanchax gardneri nigerianus (S)
Fundulopanchax nigerianus
Fundulus parvipinnis (S)
Fundulus robustus (S)
Gasterosteus volitans (S)
Geophagus agassizii (S)
Geophagus hondae (S)
Geophagus magdalena (S)
Geophagus steindachneri
Girardinus garmani (S)
Girardinus guppii (S)
Girardinus metallicus
Girardinus pygmaeus (S)
Girardinus reticulatus (S)
Gobius septemradiatus (S)
Gobius tredecemradiatus (S)
Gymnocorymbus ternetzi
Gymnocothymbus ternetzii (S)
Gymnothorax favagiensis (S)
Gymnothorax favagineus
Gymnothorax favagineus isingteenus (S)
Gymnothorax melanospilus (S)
Gymnothorax permistus (S)
Gymnothorax pescadoris (S)
Gymnothorax tesselatus (S)
Gymnothorax tessellata (S)
Gymnothorax tessellatus (S)
Gyrinocheilus aymonieri
Gyrinocheilus kaznakovi (S)
Gyrinocheilus monchadskii (S)
Halocaridina rubra
Hapalochlaena maculosa
Haplochromis ahli (S)
Haplochromis borleyi (S)
Haplochromis jacksoni (S)
Haplochromis livingstonii (S)
Haplochromis maculimanus (S)
Haplochromis multicolor (S)
Haplochromis pardalis (S)
Haplochromis polistigma (S)
Haplochromis polystigma (S)
Haplotaxodon tricoti (S)
Haridichthys reticulatus (S)
Helostoma temminckii (S)
Helostoma temminkii
Hemichromis auritus (S)
Hemichromis desguezii (S)
Hemichromis elongatus
Hemichromis fasciatus
Hemichromis frempongi
Hemichromis guttatus
Hemichromis leiguardii (S)
Hemichromis sp. Guinea I
Hemichromis sp. Muanda
Hemigrammalestes interruptus (S)
Hemigrammus erythrozonus
Herichthys bocourti (S)
Herichthys carpintis
Herichthys cyanoguttatus
Herichthys dovii (S)
Herichthys festae (S)
Herichthys managuense (S)
Herichthys meeki (S)
Herichthys motaguense (S)
Herichthys tamasopoensis
Herichthys urophthalmus (S)
Heros appendiculatus (S)
Heros balteatus (S)
Heros bifasciatus (S)
Heros dovii (S)
Heros efasciatus
Heros festae (S)
Heros festivus (S)
Heros friedrichsthalii (S)
Heros goeldii (S)
Heros maculipinnis (S)
Heros managuensis (S)
Heros motaguensis (S)
Heros nicaraguensis (S)
Heros octofasciatus (S)
Heros pavonaceus (S)
Heros spilurus (S)
Heros temporalis (S)
Heros teporatus (S)
Heros urophthalmus (S)
Heterandria formosa
Heterandria guppyi (S)
Heteroconger hassi
Heterogramma ritense (S)
Heterogramma rondoni (S)
Heterogramma trifasciatum maciliense (S)
Holacanthus ciliaris
Holocentrus argus (S)
Hoplosoma aeneum (S)
Hypancistrus contradens
Hypancistrus debilittera L129
Hypancistrus furunculus
Hypancistrus sp. L028
Hypancistrus sp. L199 (S)
Hypancistrus sp. L201
Hypancistrus sp. L260
Hypancistrus sp. L270
Hypancistrus sp. L333
Hypancistrus sp. L340
Hypancistrus sp. L401
Hypancistrus sp. L66
Hypancistrus zebra L046
Hyphessobrycon cardinalis (S)
Hyphessobrycon herbertaxelrodi
Hyphessobrycon innesi (S)
Hyphessobrycon pulchripinnis
Hypselecara temporale (S)
Hypselecara temporalis
Hypsophrys nicaraguensis
Hypsophrys unimaculatus (S)
Ivanacara adoketa
Julidochromis regani
Julidochromis regani affinis (S)
Julidochromis regani regani (S)
Kanduka michiei (S)
Labrus anthias (S)
Labrus opercularis (S)
Labrus trichopterus (S)
Lactoria cornuta
Laetacara dorsigera
Lamprologus calvus (S)
Lamprologus compressiceps (S)
Lamprologus meeli (S)
Lamprologus signatus
Lebistes poecilioides (S)
Lebistes reticulatus (S)
Lepidiolamprologus meeli
Lepisosteus oculatus
Lepisosteus productus (S)
Leptolebias elegans (S)
Limnochromis leptosoma (S)
Lo vulpinus (S)
Lobochilotes labiatus
Lutjanus kasmira
Lutjanus sebae
Lycodontis favagineus (S)
Lycodontis permistus (S)
Lycodontis tessellata (S)
Macrobrachium dayanum
Macropodus chinensis (S)
Macropodus ctenopsoides (S)
Macropodus filamentosus (S)
Macropodus opercularis
Macropodus venustus (S)
Macropodus viridiauratus (S)
Melanochromis auratus
Melanotaenia praecox
Mesonauta festiva (S)
Mesonauta festivum (S)
Mesonauta festivus
Mesoprion pomacanthus (S)
Micralestes interruptus (S)
Microgeophagus ramirezi (S)
Micronemacheilus cruciatus (S)
Mikrogeophagus altispinosus
Mikrogeophagus ramirezi
Moenkhausia ternetzi (S)
Monodachtylus argenteus (S)
Monodactylus argenteus
Monodactylus argentues (S)
Muraena tessellata (S)
Nandopsis festae (S)
Nannacara adoketa (S)
Nannacara anomala
Neetroplus bocourti (S)
Neetroplus carpintis (S)
Neetroplus panamensis (S)
Nemacheilus corica
Nemacheilus cruciatus (S)
Nemateleotris magnifica
Nemateleotris magnificus (S)
Nematobrycon amphiloxus (S)
Nematobrycon palmeri
Nematolebias whitei
Neocaridina denticulata (S)
Neocaridina heteropoda
Neocaridina palmata
Neocaridina sinensis (S)
Neocaridina zhangjiajiensis
Neoheterandria elegans
Neolamprologus calvus (S)
Neolamprologus meeli (S)
Neolamprologus signatus (S)
Nimbochromis maculimanus (S)
Nimbochromis pardalis (S)
Nimbochromis polystigma
Nothobranchius amsinghi (S)
Nothobranchius amsingki (S)
Nuria rerio (S)
Octopus americanus (S)
Octopus fasciata (S)
Octopus maculosus (S)
Octopus pictus (S)
Octopus rugosus (S)
Octopus vulgaris
Oreochromis mossambica (S)
Oreochromis mossambicus
Oreochromis mossambicus bassamkhalafi (S)
Oreochromis mozambica (S)
Osphromenus insulatus (S)
Osphromenus siamensis (S)
Ostracion cornutus (S)
Palaemon scarletti (S)
Papiliochromis altispinosus (S)
Papiliochromis ramirezi (S)
Paracanthurus hepatus
Paracara typus (S)
Paracentropristis scriba (S)
Paracheirodon axelrodi
Paracheirodon innesi
Parachromis dovii
Parachromis friedrichsthalii
Parachromis loisellei
Parachromis managuensis
Parachromis motaguensis
Paraneetroplus bifasciata (S)
Paraneetroplus bifasciatus
Parapetenia cyanostigma (S)
Parapetenia friedrichsthalii (S)
Parapetenia multifasciata (S)
Parapetenia urophthalma (S)
Paratilapia bleekeri (S)
Paratilapia dorsalis (S)
Paratilapia leptosoma (S)
Paratilapia longipinnis (S)
Paratilapia modesta (S)
Paratilapia multicolor (S)
Paratilapia nigrofasciata (S)
Paratilapia polleni
Paratilapia typus (S)
Parvacara dorsigera (S)
Peckoltia brevis L205
Peckoltia compta
Peckoltia sp. L134 (S)
Pelmatochromis aurocephalus (S)
Pelmatochromis longipinnis (S)
Pelmatochromis nigrofasciatus
Pelmatochromis ocellifer (S)
Pelmatochromis pulcher (S)
Pelvicachromis pulcher
Perca scriba (S)
Perilampus striatus (S)
Periophthalmodon septemradiatus
Periophthalmodon tredecemradiatus (S)
Periophthalmus borneensis (S)
Periophthalmus schlosseri (S)
Petenia splendida
Phenacogrammus interruptus
Platax orbicularis
Platax scalaris (S)
Plataxoides dumerilii (S)
Plataxoides leopoldi (S)
Platydoras costatus
Poecilia reticulata
Poecilia reticulate (S)
Poecilia reticulatus (S)
Poecilia wingei
Poecilioides reticulatus (S)
Polyacanthus einthovenii (S)
Polyacanthus fasciatus (S)
Polyacanthus hasselti (S)
Polyacanthus helfrichii (S)
Polyacanthus kuhli (S)
Polyacanthus lalius (S)
Polyacanthus olivaceus (S)
Polycanthus hasselti (S)
Polypus vulgari (S)
Psettus argenteus (S)
Psettus rhombeus (S)
Pseudocrenilabrus multicolor multicolor
Pseudotropheus auratus (S)
Pseudotropheus demasoni
Pseudotropheus flavus
Psilorhynchus aymonieri (S)
Pterois lunulata (S)
Pterois volitans
Pterolebias elegans (S)
Pterophyllum altum
Pterophyllum dumerilii (S)
Pterophyllum eimekei (S)
Pterophyllum leopoldi
Pterophyllum scalare
Puntius pentazona
Puntius tetrazona
Puntius titteya
Rasbora merah (S)
Rhinecanthus assasi
Rhinecanthus assasia (S)
Rhodeus amarus sericeus (S)
Rhodeus mantschuricus (S)
Rhodeus sericeus
Rhodeus sericeus sericeus (S)
Rhodeus sericeus sinensis (S)
Rhombatractus praecox (S)
Rineloricaria sp.
Rocio octofasciata
Sarotherodon mortimeri mossambicus (S)
Sarotherodon mossambica (S)
Sarotherodon mossambicum (S)
Sarotherodon mossambicus natalensis (S)
Sarothredon mossambica (S)
Schistura corica (S)
Schistura punctata (S)
Sciaena jaculatrix (S)
Sciaenochromis ahli (S)
Sciaenochromis fryeri
Scobinancistrus aureatus
Scomber rhombeus (S)
Selene vomer
Semaprochilodus sp.
Serranus anthias (S)
Serranus scriba
Sewellia lineolata
Siganus vulpinus
Silurus costatus (S)
Silurus quadricostatus (S)
Sphaeramia nematoptera
Symphysodon aequifasciatus
Symphysodon discus
Symphysodon haraldi
Syncrossus helodes
Syngnathus ansorgii (S)
Syngnathus olssoni (S)
Syngnathus pulchellus (S)
Taeniacara candidi
Taenioconger hassi (S)
Takifugu stellatus (S)
Tanichthys albonubes
Telapia mossambica (S)
Teraps panamense (S)
Tetragonopterus ternetzi (S)
Tetraodon aerostatious (S)
Tetraodon calamara (S)
Tetraodon stellatus (S)
Tetrodon aerostaticus (S)
Tetrodon lagocephalus stellatus (S)
Tetrodon punctatus (S)
Tetrodon stellatus (S)
Theraps bifasciatum (S)
Theraps maculicauda (S)
Thorichthys ellioti
Thorichthys helleri meeki (S)
Thorichthys meeki
Tilapia ansorgii (S)
Tilapia arnoldi (S)
Tilapia aurata (S)
Tilapia buttikoferi
Tilapia dumerili (S)
Tilapia dumerilii (S)
Tilapia kafuensis (S)
Tilapia labiata (S)
Tilapia mosambica (S)
Tilapia mossambica (S)
Tilapia mossambica mossambica (S)
Tilapia mossambicus (S)
Tilapia mozambique (S)
Tilapia natalensis (S)
Tilapia vorax (S)
Tilapia zillii (S)
Toxotes jaculator (S)
Toxotes jaculatrix
Trichogaster fasciata
Trichogaster fasciatus (S)
Trichogaster lalius
Trichogaster leeri (S)
Trichogaster trichopterus (S)
Trichopodus bejeus (S)
Trichopodus colisa (S)
Trichopodus cotra (S)
Trichopodus lalius (S)
Trichopodus leeri
Trichopodus trichopterus
Trichopsis pumila
Trichopsis pumilus (S)
Trichopus leerii (S)
Trichopus sepat (S)
Trichopus trichopterus (S)
Tropheus annectens
Tropheus brichardi
Tropheus duboisi
Tropheus moorii
Tropheus sp.
Uarus centrarchoides (S)
Vieja argentea
Vieja bifasciata (S)
Vieja maculicauda
Vieja panamensis (S)
Vieja synspila
Vieja synspillum (S)
Xenotilapia melanogenys
Xenotilapia nigrolabiata
Yasuhikotakia morleti
Yasuhikotakia sidthimunki
Yunnanilus cruciatus
Zebrasoma desjardinii
Zebrasoma flavescens
Zebrosoma desjardinii (S)
Zebrosoma velifer (S)
Zebrosoma veliferum (S)
Zeus scalaris (S)
Zoogoneticus maculatus (S)
Zoogoneticus robustus (S)
akara hnědá
akara pestrá (S)
akara zlatá
akarka zelená
arnoldův stříkoun (S)
Axolotl mexický
belontie Hasseltova
bodlok Desjardinův
bodlok pestrý
bodlok příčnopruhý
bodlok rudomořský
bodlok velkoploutvý (S)
bodlok žlutooký
bodlok žlutý
bojovnice bělolemá
bojovnice Enisina
bojovnice nebojovná
bojovnice prostá
bojovnice vláknoploutvá
bradáč červený
chňapal císařský
chňapal modropruhý
chobotnice obecná (S)
chobotnice pobřežní
chobotnice skvrnitá
cichlida černoopasková (S)
cichlida červenohlavá (S)
cichlida červenoploutvá (S)
cichlida červenotlamá (S)
cichlida mnohotrnná
cichlida mosambická (S)
cichlida nikaragujská (S)
cichlida praporečková (S)
cichlida rudý teror (S)
cichlidka Agassizova
cichlidka Borelliho (S)
cichlidka chocholatá (S)
cichlidka Kakadu (S)
cichlidka ostražitá (S)
cichlidka Pandurova
cichlidka papouščí
cichlidka pestrá
cichlidka ramirezova
cichlidka Reganova
cichlidka štíhlá (S)
cichlidka třípruhá
cichlidka vysokoploutvá
cichlidka Weisova (S)
cichlidka žlutá
cichlidka žlutoocasá (S)
čichavec líbající
čichavec modrý (S)
čichavec perleťový
čichavec pruhovaný
čichavec šedý
čichavec tečkovaný (S)
čichavec zakrslý
čtverzubec hvězdnatý
dánio perlové
dánio pruhované
danio zlaté (S)
duhovka diamantová
endlerka (S)
endlerovo paví očko (S)
falešná neonka (S)
fundul nitkovitý (S)
galaxy (S)
gavúnek malý (S)
gupka (S)
gurami třískvrnný (S)
gurami trpasličí (S)
gurami zakrslý (S)
halančík kovový (S)
halančík velkoploutvý (S)
halančík vláknoploutvý (S)
halančík žlutozelený
havýš rohatý
heros multispinosus (S)
herotilapia multispinosa (S)
heterandrie trpasličí
hlaváčovec pastelový
hořavka duhová
jehla africká
jehla Ansorgova (S)
jehla malá (S)
kančík černopásý
kančík červenohlavý
kančík červenohrdlý
kančík červenotlamý (S)
kančík červený
kančík Doviův
kančík Eliotův
kančík hrbohlavý
kančík lesklý
kančík managuajský (S)
kančík managuenský (S)
kančík managujský
kančík modroskvrný
kančík motagujský
kančík nikaragujský
kančík panamský
kančík perleťový
kančík pruhoocasý
kančík rudý
kančík smaragdový (S)
kančík sváteční (S)
kančík šikmopruhý
kančík texaský
kančík zelenooký
kanic modroskrvnný
kanic písmenkový
kanic žlutomodrý
kardinálka (S)
kardinálka čínská
klipka červenoocasá (S)
klipka límcová
klipka obojková (S)
klunatka jednopruhá
kongo tetra (S)
kostlín skvrnitý
králíčkovec liščí
kranas vysoký
Krevetka havajská
krunýřovec Adonis
krunýřovec běloskvrnný (S)
krunýřovec L201
krunýřovec skvrnitý
krunýřovec zdobený
malá sladkovodní jehla (S)
meka (S)
modrý ospromen (S)
mřenka annamská
mřenka nepálská
mřenka proužkovaná (S)
mřenka skvrnitá (S)
mřenka skvrnoocasá (S)
mřenka trpasličí (S)
muréna mahejská (S)
muréna mozaiková (S)
muréna síťkovaná
muréna skvrnitá (S)
neonka černá
neonka červená
neonka obecná
neonka pravá (S)
nepravá neonka (S)
netopýrník velký
novoheterandrie sličná
okatec stříbřitý
okounovec mosambický (S)
ostenec arabský
pancéřníček černohřbetý
pancéřníček kolumbijský (S)
pancéřníček kovově lesklý (S)
pancéřníček leopardí
pancéřníček panda
pancéřníček skvrnitý
pancéřníček Sterbův
pancéřníček třípruhý (S)
pancéřníček zelený
pancéřníček zlatopásý (S)
paratilápie Pollenova
parmička čtyřpruhá
parmička duhová
parmička hořavková (S)
Parmička pětipruhá
parmovec příčnopruhý
parmovec pyžamový (S)
páskovaný vláknovec (S)
paví očko (S)
perleťovka bystřinná (S)
perleťovka červenopřilbá
perleťovka Steindachnerova (S)
perlovka skvrnitá
perlovka tečkovaná
perutýn ohnivý
pestřenec červený
pestřenec zploštělý
pomčík citrónový
pomec modročelý
přísavka thajská
queen arabescue pleco (S)
rájovec dlouhoploutvý (S)
rájovec plástevný (S)
rak mexický zakrslý
razborka kalimantanská
sapín zelený
sapínek modrozelený
sapínek zlatoocasý
sapínek žlutomodrý (S)
sekavka malá
sekavka Morletova
sekavka nádherná
sekavka pakistánská
sekavka proužkovaná
sevelie pruhovaná
skalára amazonská
skalára Leopoldova
skalára vysoká
slizoun zlatý
střikoun lapavý
sumatranka (S)
sumatránská parmička (S)
sumeček pancéřový zelený (S)
sumeček zelený (S)
symphysodon terčový (S)
Šedý ospromen (S)
Štíhlotělka stříkavá
terčovec červený (S)
terčovec hnědý
terčovec pravý
terčovec zelený
tetra císařská
tetra citronová
tetra černá
tetra konžská
tetra neonová červená (S)
tetra ohnivá (S)
tetra stříkavá (S)
tetra žhavá
tilápie mosambická (S)
tilápie zebrovaná
tlamoun Mortimerův mosambický (S)
tlamoun mosambický
tlamoun mozambický (S)
tlamovec Brichardův
tlamovec Duboisův
tlamovec modrý (S)
tlamovec Mooreův
tlamovec mosambický (S)
tlamovec pestrobarevný
tlamovec pestrý
tlamovec skvrnitý
tlamovec žlutoocasý
trnovec bělopruhý
úhořík rourkovitý (S)
úhořovec Hassův
úhořovec tečkovaný (S)
vějířovec černoploutvý (S)
vějířovka černoploutvá
vějířovka velkoploutvá
vrčivka trpasličí
zebřička (S)
zelený pancéřák (S)
zobec obecný
žirardinka lesklá
živorodka duhová
živorodka Endlerova (S)
živorodka lesklá (S)
živorodka okatá (S)
živorodka trpasličí (S)
živorodka Wingeova
žralok černocípý útesový
žralok černoploutvý (S)

 

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2018 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Jste na stránkách AKVARISTA.cz (LOAD: 0.386787s 0.341891s).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.