Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Recenze a testy

Přejít na přehled všech článků

LED osvětlení akvária

V poslední době roste zájem akvaristů o LED osvětlení. Důvodem je hlavně ekonomika. LED světla by při stejné světelné intenzitě měla mít podstatně nižší spotřebu než zářivka. Rozhodli jsme se tento problém důkladně prozkoumat. V prvé řadě jsme se zaměřili na světelnou intenzitu. Traduje se totiž, že led osvětlení by mělo při stejné intenzitě světla spotřebovat zhruba polovinu elektrické energie než zářivka... více »

16.5.2014 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 75054x


Sera reptil aqua biotop - recenze

Každý, kdo chce chovat želvy, kraby a raky malého vzrůstu podle jejich nároků, nyní může využít nového akvaterária od značky sera. Kompletní systém sera reptil aqua biotop je vybaven všemi potřebnými technickými jednotkami pro okamžité použití: což zjednodušuje první kroky především teraristům začátečníkům. Hlavně nováčci se často obávají, že udělají chybu ve výběru vhodného terária a odpovídajícího vybavení. Sera reptil aqua biotop nabízí ideální řešení pro začátek. Založení je velmi snadné, neboť akvaterárium již obsahuje nejdůležitější technické komponenty. Jedinečné vysoce účinné filtrační médium sera siporax mini zajistí biologickou filtraci v rámci filtru sera fil 120. Energeticky úsporné svorkové osvětlení sera reptil LED energy light a sera topítko s termostatem 100W završují kompletní systém a vytvářejí optimální podmínky pro želvy, kraby a raky malého vzrůstu. Specielní tvar akvaterária umožní vysokou hladinu vody (80 l) - skvělé pro jedince, kteří jsou náruživí plavci. Úniková suchozemská zóna pro denní sluneční koupel lze vystavět na tabuli z korku na zadní stěnu nebo pomocí konstrukce z kamenů. Je-li to zapotřebí, vyvýšené dno stejně jako kabelovod zajistí snadnou a bezpečnou instalaci výhřevu dna. Navíc kompletní systém obsahuje 50 ml přípravku sera biostart pro biologickou filtraci a stejně tak i 100 ml krmiva sera raffy P pro denní krmení všech druhů vodních želv. Tip: sera reptil aqua biotop se také skvěle hodí jako dekorativní akvárium. více »

21.4.2011 · Pavel Mžourek · Recenze a testy · názory (5) · Hodnocení: 5.8/6 · Sledovanost: 16155x


sera flore CO2 - recenze

V nejnovější produktové řadě CO2 systému sera nalézáme modernizovanou a ucelenou řadu produktů vzájemně kompatibilních a vzájemně se doplňujících. Celý systém nabízí řešení dávkování oxidu uhličitého (CO2) od malých až po velká akvária o objemu i 1000 litrů. Systém navazuje na velmi oblíbenou řadu CO2 produktů sera precision, které známe z našich akvárií a obchodů již mnoho let. Nyní jej můžeme koupit v modernizované a rozšířené nabídce s německou precizností. více »

7.11.2010 · Pavel Mžourek · Recenze a testy · názory (3) · Hodnocení: 5.63/6 · Sledovanost: 18381x


Sera toxivec

Sera toxivec obsahuje vylepšenou recepturu QuickClean. Okamžitě odstraňuje z vody nebezpečné škodliviny ohrožující ryby a filtrační bakterie. více »

18.5.2010 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 8708x


Inovativní sera CO2 technika

Nová série výrobků CO2 techniky splňuje nejvyšší nároky a stanovuje nová měřítka pokud jde o funkčnost a design. více »

7.4.2010 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 7969x


Mnohostranná UV-C lampa

Nový sera UV-C-Systém 5W se optimálně hodí pro akvária až do 500 litrů. Přitom je tento šikovný přístroj možno použít velmi universálně. Ihned efektivně čistí jak sladkou tak mořskou vodu a je možno ho připojit jak na čerpadlo tak na vnější filtr. více »

11.3.2010 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 8303x


Sera Air plus - membránová čerpadla

Sera vylepšila oblíbená membránová čerpadla pro akvária a zahradní jezírka. více »

24.2.2010 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 5282x


Jak se žije rybám v Tanganice

Kniha, kterou právě držím ve svých rukou, byla dlouhou dobu na předních místech mého wishlistu akvarijních knih. A jsem nesmírně rád, že se mi dostala do rukou. Veškeré informace, kolující o knize mezi akvaristy na nejrůznějších odborných fórech, nejsou zdaleka přehnané. Kniha je i dnes, po skoro deseti letech od vydání, velkým přínosem pro každého chovatele cichlid z afrického jezera Tanganika. více »

4.10.2008 · Radek Blaško · Recenze a testy · názory (2) · Hodnocení: 5.4/6 · Sledovanost: 13441x


Oslava s cichlidami z Malawi a Tanganiky

Díky serveru Akvarista.cz, se mi do rukou dostala velmi pěkně zpracovaná kniha renomovaného holandského autora Ada Koningse – Celebrating cichlids from Lakes Malawi and Tanganyika (přeloženo: Oslava cichlid jezer Malawi a Tanganika). více »

4.5.2008 · Radek Blaško · Recenze a testy · názory (6) · Hodnocení: 4.64/6 · Sledovanost: 11470x


Sera Siporax

Filtrační materiál Sera Siporax byl vyvinut firmou Schott ve spolupráci s jednou univerzitou. více »

7.4.2008 · Komerční sdělení · Recenze a testy · Sledovanost: 12758x


 
 

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2018 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Jste na stránkách AKVARISTA.cz (LOAD: 0.053923s 0.026811s).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.