Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

A A A A

Akvárium 2009

Autor článku: Jan Burzanovský · 6.10.2009 · Sledovanost: 26511x · Vytisknuto: 2310x
Hodnocení: 5.63/6 (17x) · Odměněn: není

Poslední letní týden letošního roku nejen pro mou maličkost znamenal na prvním místě ten fakt, že zase uběhl rok a máme tu další akci v pražské Botanické zahradě UK v Praze 2, Na Slupi. Oproti dvěma předešlým letům jsem tentokrát nebyl na tomto díle nijak fyzicky zainteresován, o to více jsem si hodlal ale užít program hlavního dne – soboty, od rána až do pozdního odpoledne.
Již brzké sobotní ráno jasně modrou, prosluněnou oblohou naznačovalo to, že den bude hezký a ve sklenících Botanické zahrady zvlášť. Oproti letům minulým jsem zde hned po příchodu zaznamenal změnu v místě vstupu. Letos nebyl hlavní vchod k expozicím v Apsidě. Vstupné se platilo u hlavní pokladny a na výstavu se vcházelo přes ústřední skleník. Vstupenka byla univerzální a tak si jednotliví návštěvníci mohli prohlédnout nejen zásadní akvaristické expozice, ale i zbytek pro veřejnost přístupných skleníků.

Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Program byl oproti letům minulým pestřejší. Tentokrát se nejednalo "pouze" o šampionáty chovatelskémo umu některých vybraných skupin rybek, ale i o přednášky. Pro mne onen bonusový program byl zajímavý o to více, že jeho středobodem nebyl nikdo jiný, než moje modla přes divoké populace rodu Pterophyllum - sám Heiko Bleher neboť od dob Humboldtových a Nattererových nikdo tak neprobrouzdal Amazonii, jako on.

Autor: Roman Rak


Výstavu tak, jako každým rokem pořádal pražský spolek Akvárium zal. 1899, tentokrát v úzké spolupráci s oběma našimi diskusářskými kluby a jak tomu bylo i v předešlých pěti letech pravidlem s Českou halančíkářskou společností. Letos zde kralovaly soutěžní expozice dvě – "Český šampionát chovatelů terčovců 2009 s mezinárodní účastí", pořádaný Československým klubem chovatelů terčovců za asistence Českého klubu chovatelů terčovců………

Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


a "6. mezinárodní výstava halančíků".

Autor: Jan Burzanovský


Autor: Roman Rak


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský


Autor: Jan Burzanovský

Článek pokračuje na další straně »

Nalezl(a) jste v článku překlep, chybu nebo jej chcete doplnit? Klikněte zde a pošlete redakci opravu. Děkujeme!

Příbuzné články:

ČLÁNEK: Pozvánka na AKVÁRIUM 2008
ČLÁNEK: Terčovci, živorodky a Botanická si rozumějí
Ohodnoťte článek:
Pouze pro registrované uživatele.  

Názory

Přehled všech aktuálních názorů ke všem článkům »
Vložení názoru
Vkládat názory mohou pouze registrovaní uživatelé stránek.
Pátek 9.10.2009
zvejk

aha, tak to jsem jaksi minul :(


Úterý 6.10.2009
provokater

ad tomas. enderson
No ještě jsi zapomněl na Plzeň, Hradec, Brno, Bratislavu, Úvaly no ono když to vezmeš zgruntu, tak můžeš cestovat furt:-)


Úterý 6.10.2009
tomas.enderson

Tak koukám že jsem asi fakt zas něco nestihnul tak za rok si do kalendáře píšu už třetí položku. (Lípa, Rychnov, Praha) Doufám že se kalendář začne více rozrůstat a pak bude každou sobotu kam zajet.

Tomas Enderson


 

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2021 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.