Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

kazdiccc

Přejít na přehled nádrží návštěvníků

  Zelený relax » Deník akvária

Středa 3.3.2021

Je to týden po nasazení Easy life blue exit kvůli vyskytu sinic. Ty zdárně mizí. V akvariu je něco přes 10ks krevetek red cherry, 5ks Otíků a jeden Beťák.. ten útočí na krevetky :-( krevetky mají dost ukrytu v kvetina h, tak nemají problém utéct. Ale to je důvod proč se neukazuji volne v akvariu :-( dal jsem na dno misku kam dávám krmeni. Do misky se začal usilovat Beťák i Otíci, což jsem myslel, ze bude krmici misto krevetek :-( tak uvidíme jak to půjde dál

Středa 3.2.2021

4. týden po založení.. Pravidelná údržba... všechny kytky už se začínají rozjíždět. Akvárko začíná brázdit modrej Beťák.. děti neměly na co koukat.. a Beťák si ten prostor docela užívá.. bílý rosol na kořenu stále veselé raší.. místo sacího koše od externího filtru použit skimmer se spodním sáním, tak uvidíme.. zatím hladina jako zrcadlo..

Středa 27.1.2021

3 týdny po založení. Do akvaria v tomto týdnu vypuštěno 5ks krunýřovců jednopruhých.
Travičce se zatím nechce růst, ostatní kytky již nabírají na růstu a je na nich vidět, že se rozjizdějí. Posledni kořen, který nebyl dostatečně vylouhovaný v kybliku a byl dodatečně dán do akvaria, tak stale bohatě vylučuje bílý rosol, ale po pravidelné očistě pomalu začíná mizet..

Čtvrtek 14.1.2021

Večer po spuštění UV lampy cca na 2hodiny se do rána voda nadherne rozjiskrila..

Pondělí 11.1.2021

Druhá výměna vody 1/3, čištění kořenů - bílý povlak.
Do akvaria dodatečně přidány 2ks Dragon Rock

Pátek 8.1.2021

První výměna vody 1/3 + doplnění tekuteho CO2 + startovací Seachem Stability

Středa 6.1.2021

Založení akvariaAKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2021 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.