Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Založit nové téma »

Diskuse Obnovit

Submarine a jeho souzení smazat

Zrušit filtr tohoto tématu
Středa 18.6.2008 10:17:09 [ID:67178][TEMA:67111]

Submarine a jeho souzení

Od DOMINIKA
pro DOMINIKA REF: 67121(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Jinak ještě doplnění, v roce 1998 se na českém netu skoro nic o chorobách ryb nevyskytovalo, těžko jsem tedy mohla podle Submarina něco obšlehnout. Naopak jsem se setkala s obrácenou věcí, že moje texty byly kompletně obšlehnuty a někam vystaveny. To tedy pro úplnost.

Navíc na stránkách šlo o vybudování tzv. "klikacího systému" tedy jednoduchý postup hledání od symptomů rovnou až k přesnému dávkování. Argument Submarina, že jsem opsala příručky výrobců, je jaksi zcestný, některé přípravky nefungují tak, jak výrobce tvrdí a já to na stránkách otevřeně tvrdím. Rozhodně nemám zájem od takových opisovat. Že je vše opsané? Proč tedy píšu, že ten či onen postup je prověřený a který nikoliv. To jsem taky opsala? Pane Submarine, kritizovat je strašně jednoduché. Spíše zkuste udělat nejdříve něco sám a pouze nekritizovat.

Úterý 17.6.2008 17:35:33 [ID:67121][TEMA:67111]

Submarine a jeho souzení

Od DOMINIKA
pro REJPAL REF: 67112(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Co se dalo k tomu tématu říct, jsem už řekla.

Úterý 17.6.2008 15:33:18 [ID:67112][TEMA:67111]

Submarine a jeho souzení

Od REJPAL
pro DOMINIKA REF: 67111(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Už jste na svých stránkách zrušila vaše opakovaně reklamované tvrzení, že se vám plži v akváriu vylíhli z umělého vločkového krmiva? :-)

Úterý 17.6.2008 15:14:04 [ID:67111][TEMA:67111]

Submarine a jeho souzení

Od DOMINIKA
   Chtěla bych jen upozornit na zajímavou věc, kterou o mě před drahně lety (diskuse zde rok 2004) rozšířil Submarine (ani nevim, zda sem ještě chodí). Moje stránky ohodnotil následně:

1. Dominika to myslí dobře, ale není myslím nutné dublovat kvalitní stránky a tvářit se, jak to má zmáknutý a jak to sama vymyslela. Normální je dát odkazy a nevykrádat jiné stránky.

2. Tak tu stránku neznám, ale už vím proč.

1/ Moje ryby nemívají potíže, takže nemusím léčit.
2/ Dominika udělala výtah z několika serveru a příruček
výrobců. Pro informace chodím přímo.

Jinak- líbí se mi, že zveřejňuje své zkušenosti s nemocemi, i když to spíš vypadá, že má doma rybí nemocnici a že stále něco léčí a že ji stále něco umírá. Metoda pokusu a omylu je také řešení. Ne pro všechny, ale je. Ovšem zasluhuje uznání, že svořila webovou stránku, která má vděčné návštěvníky a to je hlavní!!

Moje vyjádření je následující. Když jsem tyto stránky dělala, byl to rok 1998, o nemocech nebylo na internetu skoro nic. Rozhodně se mi příčí jakékoliv vykrádání serverů a nečiním tak. Vše, co jsem dala dohromady, jsem nastudovala, dodala ověřené postupy. Strávila jsem nad tím moře času a dala do toho hodně energie. Proto mě toto souzení bez ověření, jak to skutečně bylo, dost uráží.

Jelikož jsem se delší dobu stránkám ani léčení nevěnovala, přiznávám, že informace zastaraly. To ano.

Je mi skutečně líto, že někdo moji práci hodnotí takto. Na tuto diskusi jsem narazila až teď. Chtěla bych ale uvést vše na pravou míru.

Rozhodně si nepřipadám jako mistr světa a "že to mám zmáknutý". Tehdy před deseti lety jsem chtěla pomoct akvaristům, co se ocitli v situaci, kdy ryby umírají a člověk neví, co s tím.

Je mi z toho poněkud smutno.

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2017 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Jste na stránkách AKVARISTA.cz (LOAD: 0.346295s 0.02488s).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.