Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Založit nové téma »

Diskuse Obnovit

Patentky smazat

Zrušit filtr tohoto tématu
Čtvrtek 8.12.2016 18:37:42 [ID:101034][TEMA:38009]

Krmení, krmiva
  » Patentky

Od VACLAV
pro SUBRTJ REF: 101033(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Reaguješ na 10 let starý příspěvek.

Čtvrtek 8.12.2016 18:17:17 [ID:101033][TEMA:38009]

Krmení, krmiva
  » Patentky

Od SUBRTJ
pro JOHNFOX REF: 38009(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Dobrý den, byl by jste tak laskav. Zajímal by mne ten dovozce živých patentek. Máte na něj kontakt?

Díky Šubrt

Starší příspěvky:

Pondělí 2.10.2006 10:08:20 [ID:38139][TEMA:38009]

Krmení, krmiva
  » Patentky

Od CICHAVEC
pro JOHNFOX REF: 38009(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Já kupuji ty "slané" za 130.-Kč (hlavně asi pak proto, že ty "sladké" u nás nejsou k dostání)a zkrmuji je živé, jen proprané v cedníku pod tekoucí vodou. Dělám to už dva roky a problémy nemám. V novinách v ledničce vydrží živé asi tak dva týdny, což mi tak akorát stačí, protože distribuce je právě jednou za těch čtrnáct dní. Faktem je, že s tím krmím jen čichavce a skaláry, u jiných ryb (kromě běžných živorodek)nemám příliš mnoho zkušeností. V poslední době to dávám tetrazonám, a moc jim to zrovna nejede...

Čtvrtek 28.9.2006 16:09:54 [ID:38009][TEMA:38009]

Krmení, krmiva
  » Patentky

Od JOHNFOX
   Pro krmení Corydorasů používám delší dobu patentky. Krmím asi třikrát týdně. V nabídce dodavatele jsou dva druhy patentek 1.sladké patentky, zřejmě původem ze sladké vody, podle obalu z Polska, cena 100 Kč. 2. slané patentky, dovoz z Ruska, cena 130 Kč. Má někdo zkušenosti s oběma druhy, jaký je mezi nimi rozdíl, já zatím kupuji jenom sladké, po asi 3-denním proprání je namrazím a pak teprve zkrmuji.

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2019 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.