Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Založit nové téma »

Diskuse Obnovit

rostlinna-akvaria.cz Zkušenost s reklamací smazat

Zrušit filtr tohoto tématu
Pátek 22.6.2018 10:14:00 [ID:101329][TEMA:101328]

rostlinna-akvaria.cz Zkušenost s reklamací

Od PAVEL
pro BEIMA REF: 101328(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Nebudu se vyjadřovat k postupům některých firem, ale pokud chcete kvalitní napájecí zdroj pro Chihiros A1201, můžete zakoupit zde u nás: Napájecí adapter (zdroj) 12V - 7A

Čtvrtek 21.6.2018 16:44:48 [ID:101328][TEMA:101328]

rostlinna-akvaria.cz Zkušenost s reklamací

Od BEIMA
   Chtěl bych se podělit se špatnou zkušeností a varovat před kvalitou výrobků a neseriózním přístupem k reklamacím ze strany rostlinna-akvaria.cz. Měl jsem koupené 1 noční světlo 110cm + 2 x LED osvětlení Chihiros LED A serie 120-140cm 65W. Noční světlo přestalo svítit záhy, protože ač deklarováno jako vodotěsné, do něho natekla voda. Reklamované světlo jsem již radši do vody dále nedával.
Obě dvě světla Chihiros jsem musel reklamovat asi po 4 měsících. Měl jsem celkem 3 reklamace, při třetí jsem oznámil, že chci vrátit peníze za to jedno světlo, případně vyměnit za jiné Aquatlantis. Jaké bylo mé překvapení, když jsem dostal informaci, že prý jsem údajně se zdrojem manipuloval (nejsem elektrikář, na zdroj jsem ani nesáhnul, a když jsem ho již 2x reklamoval a nesahal jsem do něj, tak to neudělám ani po třetí), prý se dovnitř dostala voda (ležel na místě, kam se žádná voda nemohla dostat) a prý jsem se ho pokoušel otevřít. Pánové, když už prodáváte takové čínské šunty, alespoň se postavte k reklamacím čelem!! Celé to na mě působí tak, že by vám zůstalo použité světlo, proto jste si vymysleli údajné otevření zdroje. S předsevzetím, že již od nich v životě nic nekoupím jsem je alespoň požádal, že chci ZAKOUPIT náhradní zdroj, když je problém v něm ať mi světlo za několik tisíc alespoň funguje, na to se mi nikdo ani neozval. Varuji Vás tímto před nákupem z tohoto web shopu, v kterém jsem bohužel za poslední rok koupil zboží odhadem za 10-20tisíc kč. Já to již rozhodně neudělám.

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2019 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Jste na stránkách AKVARISTA.cz (LOAD: 0.077270s 0.055677s).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.