Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.

Nejste přihlášen(a). Chcete-li využívat všechny možnosti, přihlaste se.

Založit nové téma »

Diskuse Obnovit

Filtruji: uživatel = OASYX smazat

Rozstřikovací rampa smazat

Zrušit filtr tohoto tématu
Pátek 14.1.2005 14:39:46 [ID:15135][TEMA:14944]

Rozstřikovací rampa

Od OASYX
pro JIRKA_-_H REF: 15030(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Dneska jsem pri brouzdani po netu narazil na dalsi zajimave reseni, jak zmirnit proud z filtru - http://www.akva.sk/... - vypada to zajimave....

Středa 12.1.2005 08:34:09 [ID:15023][TEMA:14944]

Rozstřikovací rampa

Od OASYX
pro JIRKA_-_H REF: 15013(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Tezko radit, kdyz ten filtr nema clovek primo pred sebou. Kazdopadne bych nezkousel zkracovat lopatky na vrtulce - a uz vubec ne u tak draheho filtru. Resenim je zkusit zmirnit proud kouskem molitanu, nacpaneho nekde do vystupniho hrdla - az za vrtulku. Ale jak to provest, na to musis prijit sam - zkus si ten filtr poradne prohlidnout a prijit na to, jak tam ten molitan umistit, aby ho proud vody "nevyplivnul". Resenim muze byt treba i nastaveni vystupniho hrdla kouskem hadice, ktera ti bude pasovat na vystupni hrdlo a tu pak ucpat molitanem. Nekde jsem dokonce videl prodavat takove kratke rozstrikovaci rampy, urcene primo pro vnitrni filtry. Kazdopadne vyroba nejake rozstrikovaci rampy pres cele akvarko neni pro vnitrni filtr podle meho nazoru vhodna, zejmena kvuli manipulaci pri jeho cisteni.

Pondělí 10.1.2005 14:29:04 [ID:14947][TEMA:14944]

Rozstřikovací rampa

Od OASYX
pro INDULONA REF: 14944(ZOBRAZIT REFERENCI)
   Podle me je to zbytecna vec (taky vlastnim fluval) - nedavno jsem si ji vyrabel z klasicke zahradkarske hadice, do ktere jsem vyvrtal po delce co 3cm diry (vrtak cca 4mm)a ty pak zacistil nahratym hrebikem. Hadici jsem mel po cele delce akvaria a akorat zabirala misto. Casem jsem ji nahradil vyustenim dodavanym primo vyrobcem - soucast filtru. Tento dil se sklada ze dvou casti - jde demontovat. Dovnitr tohoto dilu jsem dal maly hranolek biomolitanu, ktery zmirni proud. Jsem s tim maximalne spokojeny a nezabira to tolik mista. Zkus to vyzkouset driv, nez se pustis do vyroby te rampy.

AKVARISTA.cz - vše o akvaristice, vše pro akvaristy. ISSN 1801-0504

Copyright © 1999 - 2019 Pavel Mžourek, příp. jiní uvedení autoři.

Převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování obsahu je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.

Jste na stránkách AKVARISTA.cz (LOAD: 0.058514s 0.044235s).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.